"Укртелеком" - на Лондонську фондову біржу

Фонд держамайна підготував проект постанови Кабміну про продаж 37,86% акцій ВАТ «Укртелеком» на Лондонській фондовій біржі.

Фонд державного майна України вже підготував проект постанови Кабінету Міністрів про продаж 37,86% акцій ВАТ «Укртелеком» на Лондонській фондовій біржі. Про це повідомив заступник голови Фонду держмайна Дмитро Парфененко під час брифінгу в Кабінеті Міністрів.
 
Як передає агентство УНІАН, за словами Д.Парфененка, проект документа передбачає створення тендерної комісії з відбору організатора продажу акцій ”Укртелекому” на міжнародні біржі, до якої увійдуть всі зацікавлені відомства і яку очолюватиме заступник голови ФДМУ. 

Крім того, в проекті документа Фонд пропонує, щоб лід-менеджер одержав винагороду за фактом здійснення угоди.
 
Як повідомляв УНІАН, Фонд держмайна планує в серпні - грудні 2007 року виставити на продаж на міжнародних фондових біржах 37,86% акцій ВАТ «Укртелеком». На українських фондових біржах з 28 березня по 23 липня планується реалізувати 5% акцій ”Укртелекому” по 1% акцій в пакеті. 

У власності держави закріплені 50%+1 акція підприємства. 

ВАТ «Укртелеком» (м. Київ) - один із провідних українських операторів зв`язку, монополіст на ринку фіксованого зв`язку: на кінець 2006 року число абонентів фіксованого телефонного зв`язку компанії становило близько 10 млн.
У 2006 році дохід від діяльності компанії становив майже 7,9 млрд. грн. проти 6,6 млрд. грн. в 2005 році. Водночас, чистий прибуток «Укртелекому» становив 513,4 млн. грн. проти 519,1 млн. грн. роком раніше.
Статутний капітал компанії - 4 млрд. 681 млн. 560 тис. грн.
Фонду державного майна належить 92,86% акцій “Укртелекому”, фізичним особам - 1,65%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: