"Укртелеком" планують продати наступного тижня

Наразі Фонд держмайна очікує офіційного підтвердження згоди EPIC укласти договір купівлі-продажу.

Фонд держмайна планує до 25 лютого підписати з ТОВ "ЕСУ" договір купівлі-продажу 92,79% акцій "Укртелекому".

Про це повідомив на засіданні спеціальної контрольної комісії Верховної ради із питань приватизації глава ФДМ Олександр Рябченко.

"Я думаю, що договір купівлі-продажу буде підписаний не пізніше 25 лютого", - сказав він.

За словами Рябченка, фонд вже одержав від концерну EPIC, дочірньою компанією якого є ТОВ "ЕСУ", усне підтвердження своєї згоди укласти договір купівлі-продажу за запропонованою ФДМ ціною - 10,575 млрд. гривень.

Він зазначив, що зараз фонд очікує офіційного підтвердження згоди EPIC укласти договір купівлі-продажу.

Глава ФДМ також повідомив, що впродовж 35 днів після укладення договору купівлі-продажу фонд очікує перерахування першої частини запропонованої за держпакет "Укртелекому" суми.

Після цього ще впродовж 35 днів відповідно до чинного законодавства покупець повинен буде перерахувати другу половину коштів за держпакет цього телекомунікаційного підприємства.

Таким чином, відповідно до прогнозу Рябченка, до 25 квітня ФДМ розраховує одержати всю суму від продажу держпакета акцій "Укртелекому".

Як повідомлялося, компанія ESU, яка є єдиним претендентом на придбання держпакету акцій підприємства "Укртелеком", має оголосить відповідь на пропозицію Фонду державного майна до 18 лютого.

Днями видання Financial Times із посиланням на співзасновника австрійського концерну EPIC Петера Гольдшайдера опублікувала повідомлення про те, що пропозиція ФДМ буде прийнята і що угода, швидше за все, завершиться уже до березня.

Читайте також:

Рада провалила заборону продажу "Укртелекому"

З березня за телефон доведеться платити більше

Австрійці погодились купити "Укртелеком" за 1,33 мільярда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: