"Укртелеком" продадуть за 10 мільярдів гривень

Кабмін уже розглядає питання про передачу "Укртелекому" в підпорядкування Фонду держмайна для подальшої приватизації.

Фонд держмайна розраховує одержати від продажу 92,79% найбільшої телекомунікаційної компанії "Укртелеком" 10 млрд гривень. Про це на прес-конференції повідомив голова Фонду Олександр Рябченко.

З його слів, сьогоднішня вартість цього пакета акцій "Укртелекому" становить близько 9 млрд гривень, однак, за даними Рябченка, уже протягом кількох місяців триває ріст капіталізації компанії й він розраховує, що ця тенденція триватиме й надалі.

"Якщо продаж не буде відстрочено, то розраховуємо одержати 10 млрд гривень за цей пакет", - сказав голова ФДМУ.

Він також додав, що якщо влада хоче до кінця року отримати в держбюджет кошти від продажу "Укртелекому", то оголошувати приватизаційний конкурс необхідно саме в серпні - саме на цей місяць ФДМУ запланував оголошення конкурсу із продажу компанії у своєму орієнтовному плані виставляння об'єктів на приватизацію.

Рябченко додав, що "Укртелеком" поки перебуває в підпорядкуванні Міністерства транспорту й зв'язку й Кабмін уже розглядає питання про передачу його в підпорядкування ФДМУ для подальшої приватизації. Він підкреслив, що тільки після цього фонд зможе розробляти умови приватизаційного фонду.

Також Рябченко повідомив, що він особисто виступає проти обмежень для потенційних учасників конкурсу, у тому числі й щодо обмежень для компаній, які володіють телекомунікаційними активами в Україні.

Нагадаємо, ФДМУ має намір виставити на продаж 92,79% акцій компанії "Укртелеком" у серпні. Пакет акцій планується продати на конкурсі з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону.

Статутний фонд компанії становить 4,681 млрд гривень. Компанія обіймає 78,5% ринку фіксованої телефонії, обслуговуючи 9,9 млн абонентів.

Читайте також:

Фонд держмайна хоче продати увесь "Укртелеком"

Уряд запланував розпродаж державного майна на 20 мільярдів

"Укртелеком" продадуть через три місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: