"Укртелеком" завтра знову не продадуть

Заплановані аукціонні торги з продажу 1% акцій «Укртелекому» відмінено. Причиною відміни торгів стали компанії-покупці

Заплановані на завтра аукціонні торги з продажу 1% акцій «Укртелекому» відмінено. Причиною відміни торгів стали компанії, які подали заявки на ці торги, але не надали гарантійних листів на забезпечення своєї участі в них. «Іншими словами вони просто не внесли застави», - відзначили в прес-службі Фонду держмайна.

У Фонді не уточнили, хто саме подавав заявки на торги, при цьому повідомили, що загалом було подано заявки від двох компаній. У прес-службі також відзначили, що відповідно до положення про проведення біржових торгів, 1-процентний пакет «Укртелекому» буде виставлено на цій самій біржі наступного вівторка, 12 червня. 

Як повідомлялося раніше, стартова ціна виставленого на торги пакета становила 215 млн. 351,8 тис. грн. Стартова ціна 1 акції становила 1,15 грн. (номінальна ціна 1 акції - 0.25 грн.).
Призначені раніше на 29 травня торги з продажу 1-процентного пакета акцій ВАТ "Укртелеком" на Українській фондовій біржі не відбулися через відсутність заявок. 

На думку аналітика Concorde Capital Олександра Паращія, можливими причинами слабкої активності торгівців на аукціонних торгах з продажу 1-процентного пакета акцій ВАТ «Укртелеком» могла стати висока стартова ціна пакета, яка відповідає ринковій, а також невизначеність щодо подальшої долі самого підприємства, зокрема його приватизація.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: