"Укртелекомом" цікавляться росіяни

"Укртелеком" готові продати за 10 млрд гривень.

"Укртелеком" зацікавлені купити російські і європейські компанії. Про це заявив голова Фонду держмайна Олександр Рябченко.

Фонд державного майна готовий віддати "Укртелеком" за 10 мільярдів гривень, розповів Рябченко, відповідаючи на питання, з чого вони візьмуть 10 мільярдів для бюджету.

"Укртелеком" і є ці 10 мільярдів", - сказав він.

"Зараз це його ціна. Так, дійсно, замало. Можна було колись отримати 5 мільярдів доларів, на той час 25 мільярдів гривень, але час минув і підприємство "Укртелеком" не в найкращому стані перебуває, а тому треба шукати інвестора", - пояснив Рябченко.

На питання, хто претендує на "Укртелеком", голова ФДМ відповів, що "є зацікавлені і російські структури, є зацікавлені європейські структури".

Для приватизації "Укртелекому" зараз не найкращий час, заявив раніше віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

За словами Клюєва, фінансовий стан "Укртелекому" зараз досить поганий. Найближчим часом, за його словами, питання приватизації "Укртелекому" не стоятиме.

Рябченко також не виключив продаж двох об'єктів енергетики.

"Якщо ми встигнемо, то в четвертому кварталі буде два конкурси: один з теплової генерації з однієї компанії і один з обласної енергетичної. Не можу поки що сказати, що це буде точно. Але попередньо можу сказати, що з генеруючих розглядається два варіанти: або "Дніпроенерго", або "Західенерго". Один з цих двох варіантів скоріше за все буде стартовим, початковим", - заявив він.

Водночас у Рябченка немає чіткої відповіді, що буде з Одеським припортовим заводом.

"Я думаю, що уряд зараз загалом розглядає ситуацію, як його краще використовувати в державних інтересах. І варіант, що з ним буде далі, раніше, ніж восени, не буде існувати. Уряд прийме рішення. І там вже буде зрозуміло, яка ситуація, і що з ним буде далі", - сказав він.

Читайте також:

Фонд держмайна хоче продати увесь "Укртелеком"

Уряд запланував розпродаж державного майна на 20 мільярдів

"Укртелеком" продадуть через три місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: