"Укрзалізниця" доїздилася до збитків у 2,4 мільярда гривень

"Укрзалізниця" повідомила про мільярдні збитки від пасажирських перевезень у січні-квітні 2011 року.

Збитки українського залізничного монополіста "Укрзалізниці" від перевезень пасажирів за січень-квітень 2011 року склали 2,4 мільярда гривень, повідомив начальник головного пасажирського управління держкомпанії Олександр Іванько.

При цьому він відмітив, що з них мільярд гривень склали збитки за перевезення пасажирів у приміському сполученні.

За словами Іванько, покриття витрат "Укрзалізниці" доходами від пасажирських перевезень складає 10% в приміському сполученні і 50% - у дальньому сполученні.

В той же час, він також нагадав, що збиткові пасажирські перевезення покриваються за рахунок вантажоперевезень.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день спільними зусиллями Європейського банку реконструкції та БРР та "Укрзалізниці" вже реалізуються кілька проектів. Один з них — проект "Впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на залізницях України". За рахунок коштів кредиту закуплено 24 колійні машини на суму 80 млн дол. Також у межах цього проекту вже проведено тендер щодо відбору підрядника для проектування та будівництва Бескидського тунелю. Сума контракту разом з ПДВ та непередбаченими витратами складає 102,7 млн євро.

Крім того, "Укрзалізниця" та ДП "Донецька залізниця" підписали Кредитну угоду з ЄБРР для реалізації комерційного проекту "Оновлення рухомого складу на залізницях України", метою якого є придбання вантажних піввагонів. Загальна вартість проекту становить 73,5 млн дол. США, кредитні кошти - 62,5 млн дол. США, кошти "Донецької залізниці" – 11 млн дол. Проект знаходиться на стадії реалізації.

Читайте також:

ЄБРР профінансує Укрзалізницю в обмін на реформи

Регіонали зробили керівником "Укрзалізниці" свою людину

Україна закупить 10 швидкісних потягів Hyundai

Між Львовом і Києвом запустять швидкісні поїзди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: