Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" підрахувала середню зарплату своїх працівників, яка зросла на третину

Перевізник покращив свій фінансовий результат на 5 мільярдів гривень.

Завдяки реформуванню та залученню інвестицій державна "Укрзалізниця" стала прибутковою, що дозволило проводити заміну та ремонт рухомого складу, підвищити зарплати своїм працівників. Зокрема, середньомісячна заробітна плата залізничників зросла на 1890,2 грн (на 33,4%) і становить 7553,5 грн.

Консолідований чистий прибуток "Укрзалізниці" за міжнародними стандартами фінансової звітності за дев'ять місяців цього року склав понад 80 млн грн. Це на 5 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли був мінусовий показник. Упродовж січня-вересня 2017-го доходи зросли на 14,4% - до 56,3 млрд грн, а витрати - на 3,7%, і склали 56,2 млрд грн.

"Ми покращили низку показників, які є ключовими та впливають на формування доходів компанії. Від ефективності роботи "Укрзалізниці" залежать перспективи розвитку економіки всієї країни, функціонування її бюджетоутворювальних галузей, а відтак наповнення державної скарбниці", – зазначив виконувач обов'язків голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Водночас на 14% зросли обсяги транзитних перевезень, на 4,4% зріс експлуатаційний вантажообіг, на 9,9% збільшили робочий парк вагонів, на 3,5% збільшили пасажирообіг.

"Укрзалізниця" сплатила 12,9 млрд грн поточних податків та обов’язкових платежів до бюджету і державних цільових фондів. Це на 1,9 млрд грн (17,1%) більше від відповідного періоду 2016 року.

Капітальних інвестицій та капітального ремонту основних засобів цього року освоїли на суму понад 6 млрд грн - придбали 25 пасажирських вагонів, виготовили 1477 вантажних напіввагонів, два обкотишовози, придбали 53 фітингові платформи. Також проводять модернізацію та капітальний ремонт рухомого складу, будівель, споруд, колій, а також будівництво Бескидського тунелю - у горах, має довжину 1,8 кілометра.

Залиште свій коментар

Вибір редакції