Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" планує завершити рік із прибутком у 700 мільйонів гривень

Уряд затвердив фінансовий план компанії.

За підсумками 2018 року "Укрзалізниця" планує отримати дохід у 92,2 млрд грн, прибуток – 700 млн грн, податки та збори до бюджету – 18 млрд грн, капінвестиції – 26,9 млрд грн, обсяги вантажних перевезень хочуть збільшити на 2,7% до 347,5 млн тонн.

Це передбачено у консолідованому фінансовому плані ПАТ "Укрзалізниця" на 2018 рік, який сьогодні, 14 лютого, затвердив Кабмін.

Документ передбачає прибуткову та інвестиційну діяльність компанії, масштабне оновлення основних засобів, збільшення капітальних вкладень у 2,5 раза, а податків та зборів до бюджету – на 19%.

Більшість капітальних інвестицій спрямують на оновлення залізничного рухомого складу (придбання нового, модернізацію й капітальний ремонт наявного парку) та підвищенню пропускної здатності вузьких місць в інфраструктурі. Зокрема, планують придбати 30 вантажних тепловозів у лізинг, 60 пасажирських вагонів, оновити 7050 вантажних піввагонів, з яких виготовити 3,6 тисячі піввагонів на власних заводах, оновити 100 фітингових платформ, модернізувати 265 пасажирських вагонів, 153 локомотиви, 100 секцій моторвагонного рухомого складу та близько 10 тисяч вантажних вагонів. Також у фінплані збільшені обсяги ремонтів рухомого складу для підтримання робочого парку. Про це повідомив виконувач обов'язків керівника "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Серед великих інфраструктурних проектів 2018 року – електрифікація ділянок Долинська – Миколаїв, Ковель –– Ізов – Держкордон та Потоки – Золотнишине, розширення припортових ділянок, реконструкція інфраструктури на дільниці Пологи – Комиш-Зоря, а також закінчення робіт на Бескидському тунелі та введення його в експлуатацію", – зазначив Кравцов.

На підприємстві нині впроваджують нову систему оплати праці.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" – основний перевізник вантажів та пасажирів в Україні – забезпечує 82,4% від загального вантажопотоку та 33,4% пасажиропотоку в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції