"Укрзалізниця" починає масштабну модернізацію з General Electric на суму в 1 млрд доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Підписання рамкового договору стане запорукою довгострокового взаємовигідного співробітництва між Києвом та Вашингтоном.

Результатом угоди ПАТ «Укрзалізниця» з General Electric на суму в 1 млрд доларів США стане модернізація залізниці та розвиток виробництва.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент України Петро Порошенко.

За його словами, найголовніше в тому, що підписання рамкового договору стане запорукою довгострокового взаємовигідного співробітництва між Києвом та Вашингтоном.

«І це - один з тих сигналів, які свідчать, що Україна рухається вперед. Це переконливий доказ того, що ми повернулися до економічного зростання, що ми починаємо модернізувати інфраструктуру, що Україна є надійним партнером. Це - найбільша угода за багато років», - йдеться у повідомленні.

В "Укрзалізниці" зазначають, що угода передбачає довгострокову 15-річну співпрацю між ПАТ “Укрзалізниця” та світовим технологічним лідером американською корпорацією «Дженерал Електрік». Ця угода ознаменовує початок якісно нового етапу розвитку транспортної залізничної системи України, що спричинить залучення нових технологій, створення нових робочих місць та розвиток експортного потенціалу України.

ВідеоУ квітні "Укрзалізниця" підвищить вартість квитків

Загалом 2018 року "Укрзалізниця" планує підвищити вартість залізничних квитків на понад 20%. Німецькі трамваї перевозитимуть львів'ян. "Укрпошта" скоротила кількість поштових скриньок у Києві удвічі. Україна опинилася в Топ-10 найгірших країн для пенсіонерів. Більше про економічні новини, а також про курс валют та ціни на пальне – в нашому огляді.

У квітні "Укрзалізниця" підвищить вартість квитків

«Я дуже втішений, що динамічні переговори з GE тривали лише п'ять місяців та привели до підписання безпрецедентної угоди. Мій Уряд завжди готовий підтримувати інноваційні інвестиції задля створення продуктів з високою доданою вартістю та нових робочих місць в Україні. Переконаний, що підписання угоди між ПАТ «Укрзалізниця» та «Дженерал Електрік», що відбулася за підтримки Офісу із залучення інвестицій UkraineInvest, стане значним поштовхом для розвитку української транспортної інфраструктури та вітчизняного машинобудування», - зазначив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Рамкова угода передбачає виробництво до 225 нових та модернізацію до 75 старих магістральних дизельних локомотивів зі значним ступенем (до 40%) локалізації в Україні. У рамках реалізації першого етапу Рамкової Угоди також укладено договір купівлі-продажу між «Дженерал Електрік» та «Укрексімбанком» щодо поставки й виробництва в Україні 30 нових локомотивів GE серії Evolution у 2018-2019 роках, що будуть потім передані у фінансовий лізинг ПАТ «Укрзалізниця».

Перші поставки локомотивів зі США заплановані на осінь 2018 року. Угодою передбачено значну локалізацію виробництва локомотивів та робіт з їх технічного обслуговування, що зумовить створення нових робочих місць. В ширшій перспективі успішна реалізація цієї двосторонньої співпраці матиме позитивний ефект на модернізацію промислової інфраструктури України, підвищення енергетичної безпеки, розвине експортний потенціал країни та виведе Україну на позиції ключового логістичного та транспортного хабу в регіоні.

Гройсман також додав, що ця угода – плід спільних зусиль великої групи переговорників, в тому числі Уряду та Урядового Офісу залучення інвестицій UkraineInvest. Переговори пройшли у стислі терміни – від початку активних перемовин до підписання Угоди минуло всього 4 місяці.

"Мова про стратегічне партнерство на наступне десятиліття та входження України до глобального ринку GE. Перші локомотиви надійдуть у розпорядження українських залізничників вже цієї осені. Одночасно будуть обрані майданчики для подальшої виробничої кооперації. Укладена угода – це розвиток нашої транспортної інфраструктури, зміцнення логістичних позицій, як європейського залізничного хабу і торгового коридору, додаткові робочі місця і залучення передових технологій", - написав він у Facebook. 

За його словами, наступним кроком стане відкриття навесні одного з наймасштабніших інфраструктурних об’єктів – нового Бескидського тонелю, який дозволить наростити транзитні можливості України в західному регіоні.

"Укрзалізниця" та американський гігант General Electric уклали рамкову угоду на 1 млрд доларів щодо поставки в Україну в...

Опубліковано Volodymyr Groysman 23 лютого 2018 р.

Нагадаємо, до кінця 2018 року "Укрзалізниця" планує підвищити на 20-24% ціни на квитки на пасажирські поїзди. Запланували зростання вартості в два етапи, по 10-12% кожен – у другому та в третьому (чи четвертому) кварталах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції