Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" позбудеться відомчих лікарень, готелів та спортклубів – Бальчун

Керівник держкомпанії планує ліквідувати кілька депо.

В "Укрзалізниці" нині триває реорганізація підприємства, яку проводить новий керівник поляк Войцех Бальчун. У держкомпанії вибудовують нову бізнес-модель та планують позбутися непрофільних активів – лікарень, спортивних клубів та готелів.

Про це Бальчун розповів під час зустрічі в Американській торговельній палаті в Києві, передає Delo.ua.

"Нам не потрібні готелі, спортклуби, лікарні. Ми повинні зосередитися на основних джерелах доходу від нашої діяльності. Якщо ми створимо нову бізнес-модель, зможемо вийти на міжнародний рівень", – сказав Бальчун.

Він оцінив дефіцит парку вантажних вагонів у 10 тисяч одиниць і наголосив, що потрібно розвивати цей сегмент.

"Нам потрібно ліквідувати кілька депо, спростити великий обсяг технічної документації", – додав керівник "Укрзалізниці".

Навесні цього року член правління "Укрзалізниці", а нині перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов повідомив, що списанню в найближчі три-чотири роки буде підлягати близько 50% вантажних вагонів інвентарного парку "Укрзалізниці". Значна частина вантажних вагонів не буде придатна до експлуатації вже в найближчі рік-два, тож "Укрзалізниці" необхідно прийняти рішення, що робити з парком, який перетворюється на звалище брухту. Також слід залучати інвестиції в оновлення рухомого складу.

Нагадаємо, на базі Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця" створили публічне акціонерне товариство. До його складу також приєднали понад 50 підприємств і установ залізничного транспорту загального користування. У перелік підприємств, на базі яких утворилося ПАТ, входять шість залізниць, вагоноремонтні заводи, залізничні держпідприємства, проектно-вишукувальні інститути залізничного транспорту, кілька проектно-конструкторсько-технологічних бюро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції