Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" просить 7 млрд на заміну зношеним вагонам

Деякі вагони не оновлювались майже 60 років.

"Укрзалізниця" скаржиться і просить в уряду понад 7 мільярдів гривень на оновлення приміського рухомого складу. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

За даними залізничників, цей вагонний парк у критичному стані: на 97% "зношені" дизель-поїзди, на 87 - електрички. Деякі з них не оновлювались від 1960 року.

Через кричущу застарілість складу, цього року у червні вже постраждали пасажири на Волині та Запоріжжі. Тоді у приміських потягах горіла контактна мережа і дизель. Рейси зупинили, а людей довелось пересадити на інший поїзд.

Нагадаємо, 13 червня повідомлялося, що у пасажирів залізниці можуть виникнути проблеми з купівлею квитків через надзавантаженість системи онлайн-продажу.

Відео Представник Укрзалізниці про стан вагонів, кондиціонування та додаткові поїзди на свята

"Швидко викидати з посад" керівників, які випускають з депо в неналежному стані рухомий склад. Про це заговорив на засіданні уряду прем'єр-мінінстр Володомир Гройсман, коли йшлося про стан вагонів Укрзалізниці. Чи справді щось не так з вагонами? Чи відповідають ціни на квитки якості послуг, які надає нам залізниця? Чи в усіх вагонах працюють кондиціонери зараз, у найспекотніші дні літа? А ще про додаткові поїзди на свята -  про це поговоримо просто зараз із нашим гостем Олександром Красноштаном - директором департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці.

Представник Укрзалізниці про стан вагонів, кондиціонування та додаткові поїзди на свята

Залиште свій коментар

Вибір редакції