Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" відкрила свої гроші для моніторингу через інтернет

Тепер усі фінансові процеси будуть доступні через Е-Data.

"Укрзалізниця" стала першою державною компанією в Україні, котра повністю розкриє для публічного доступу інформацію про свої фінансові трансакції. Про це заявив в.о. керівника підприємства Євген Кравцов.

Компанія вже приєдналася до єдиного веб-порталу використання публічних коштів Е-Data та провела на ньому перші платежі. "Крім нас, на сьогодні подібне робить тільки Державне казначейство. Це демонстрація безпрецедентної відкритості фінансової діяльності", - цитує Кравцова прес-служба "Укрзалізниці". Посадовець пояснив, що в ДУ "Відкриті публічні фінанси" розроблено відповідний сервіс, тож тепер клієнти, партнери, інвестори, представники ЗМІ та всі охочі зможуть відслідковувати інформацію про трансакції Укрзалізниці на сайті spending.gov.uа. На думку Кравцова, це допоможе заощаджувати кошти компанії та запобігати проявам корупції.

За словами директора з економіки і фінансів ПАТ "Укрзалізниця" Андрія Рязанцева, на першому етапі Укрзалізниця завантажить понад 21 тис. транзакцій за перший квартал поточного року на загальну суму понад 2,3 млрд грн. "Загалом у 2018 році планується опублікувати понад 100 тис. трансакцій на загальну суму понад 10 млрд грн. Таким чином, усі охочі зможуть побачити всю інформацію щодо договорів Укрзалізниці", – зазначив він. На наступному етапі в цю систему також буде перенесено інформацію щодо договорів, які укладає "Укрзалізниця", щоб уся договірна база була доступна в публічному просторі. "Таким чином, у цій системі міститиметься інформація, яка дозволить відслідковувати ефективність діяльності компанії в цілому", – зазначив Рязанцев.

ВідеоУкрзалізниця на 12% підняла ціни на квитки по всіх напрямках

Їздити потягом стало дорожче. Укрзалізниця на 12% підняла ціни на квитки по всіх напрямках. Місце в плацкарті в середньому зросло – на 30 грн, в купе – на 50 грн. Разом із підвищенням цін, на залізниці з’являються додаткові маршрути та нові сервіси для пасажирів. Які саме - дивіться у «Сніданку».

Укрзалізниця на 12% підняла ціни на квитки по всіх напрямках

Залиште свій коментар

Вибір редакції