"Укрзалізниця" за кредитні гроші електрифікує ділянку на Півдні України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кредит становитиме 150 мільйонів євро.

Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) про залучення під державні гарантії довгострокового кредиту в розмірі 150 млн євро. Кошти підуть на електрифікацію залізничного напрямку Долинська (Кіровоградщина) - Миколаїв – Колосівка (Миколаївщина).

За ухвалення закону "Про ратифікацію фінансової угоди (Проект модернізації української залізниці (Модернізація інфраструктури ВАТ "Укрзалізниця") між Україною та Європейським інвестиційним банком" проголосували 234 народні депутати. Про це пише УНІАН.

Ратифікація угоди створює правові підстави для залучення коштів у розмірі 150 млн євро для фінансування проекту, реалізація якого дозволить підвищити пропускну здатність залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка, що пролягає на території Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей, допоможе вирішити проблеми з пропуском вантажів у напрямку миколаївських портів. Про це йдеться в пояснювальній записці до закону.

Реалізація проекту підвищить дільничну швидкість руху вантажних поїздів на 20-25%, що дозволить скоротити терміни доставки вантажів, а також суттєво зменшити експлуатаційні витрати, пов'язані з покращенням організації руху поїздів.

Роботу завдяки реалізації проекту отримають близько 300 кваліфікованих працівників.

Тим часом "Укрзалізниця" провела другу хвилю підвищення цін.

Відео"Укрзалізниця" повідомила про рекорд у швидкісних залізничних перевезеннях - економічні новини

Як повідомили в "Укрзалізниці", у липні швидкісні поїзди перевезли 540 тисяч пасажирів, було виконано 847 рейсів. Заповнюваність цих потягів склала 100 відсотків. Це найбільший показник з моменту започаткування в Україні швидкісного руху. Лідери подорожчання серед популярних українських страв стали пісний борщ та вареники з капустою.В Україні споруди метро облаштують автоматичними установками виявлення надзвичайних ситуацій. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

"Укрзалізниця" повідомила про рекорд у швидкісних залізничних перевезеннях - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції