Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" заднім числом підвищила зарплати черговій категорії своїх працівників

Оклади зросли на 6-24%.

"Укрзалізниця" підвищила від 1 березня посадові оклади працівників, які обслуговують пасажирів (оформляють та продають квитки) та оформляють перевізні документи на вантажі (навантаження, приймання, перевезення та видача).

Відповідне рішення ухвалили на черговому засіданні правління товариства.

Відтепер завідувачі квиткових кас отримуватимуть вищі на 17% оклади, старші квиткові касири, квиткові касири – до 24%, старші касири та касири багажних, товарних (вантажних) – на 16-18%, старші оператори та оператори станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів, з оброблення перевізних документів – на 8-16%.

Також збільшать на 16-22% оклади агентам з митного оформлення вантажів та товарів, з передачі вантажу на прикордонній станції (пункті), комерційним; на 20-22% - старшим нарядникам та нарядникам локомотивних (поїзних) бригад; на 17-23% - телеграфістам, телефоністам міжміського телефонного зв’язку та працівникам ще 60 професій.

зарплати в Укрзалізниці
Магістраль

Нагадаємо, попередні етапи запровадження нової системи оплати праці залізничників було здійснено 1 грудня 2017 року та 1 січня, 1 лютого 2018-го. В "Укрзалізниці" обіцяють підвищити зарплати всім категоріям працівників.

Які надбавки до зарплат отримують чиновники та керівники держкомпаній, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції