"Укрзалізниця" запускає нові поїзди до Болгарії та Австрії

"Укрзалізниця" запускає нові поїзди до Болгарії та Австрії

Фото: УНІАН

Перевізник поєднує Київ з п'ятьма столицями європейських країн.

Після запровадження безвізу з Євросоюзом "Укрзалізниця" розширює маршрути до країн ЄС.

"Стартує потяг Ковель-Холм, а від 15 червня запускаємо сполучення Львів-Варна, який пройде також через Івано-Франківськ та Чернівці. Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії. Незабаром повинна почати курсувати друга пара поїздів Hyundai Rotem у сполученні Київ-Перемишль (Польща), чий маршрут пройде через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Зараз працюємо над тим, щоб уже з грудня цього року запрацювало безпересадкове сполучення Київ-Відень (Австрія), - написав у Facebook керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун.

Нині прямим поїздом із Києва можна дістатися до п'яти столиць європейських країн – Праги (Чехія), Братислави (Словаччина), Будапешту (Угорщина), Варшави (Польща) та Бухаресту (Румунія).

"За чотири місяці 2017 року УЗ перевезла 48,4 тис. пасажирів у сполученні з країнами Євросоюзу. Це понад удвічі більше, ніж за весь 2015 рік (23,8 тис.). Або вшестеро більше, ніж за аналогічний період минулого року (4 місяці 2016-го - 8,6 тис). За 2016-й рік у сполученні Україна-Захід ми перевезли майже стільки пасажирів, скільки глядачів вміщує знаменитий стадіон "Уемблі" (79 тис. пасажирів)", - уточнив Балчун.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" подовжила маршрути 7 поїздів до Чорного та Азовського морів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація