Укрзалізниця завдяки "Великому будівництву" збільшила обсяг вантажних перевезень

Дата публікації
Перегляди
135
Укрзалізниця завдяки "Великому будівництву" збільшила обсяг вантажних перевезень

Укрзалізниця стала одним із найбільших партнерів президентської програми "Велике будівництво".

Лише за перше півріччя 2021 року залізницею перевезено близько 23,3 млн тонн мінеральних будматеріалів, що на 21,5% перевищує показники минулого року.

Як повідомляє пресслужба Укрзалізниці, більшість цих вантажів прямує на будівництво і ремонт автомобільних доріг.

Так, за перші шість місяців року УЗ перевезла майже 14 млн тонн щебню та іншого природного каменю – це на 32,5% більше, ніж минулого року. Також перевезено близько 3,8 млн тонн землі, піску і глини-сировини, що на 9,3% більше показників того ж періоду 2020 року.

"Укрзалізниця стала надійним та найбільшим транспортним партнером проєкту "Велике будівництво". Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб автодорожники та будівельники вчасно отримували всі необхідні матеріали, а роботи виконувалися за графіком. При цьому завдяки залізниці мінімізовано перевезення зазначених вантажів на далекі відстані автотранспортом, що убезпечує дороги від руйнування", — коментує в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

За його словами, Укрзалізниця також веде низку проєктів програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Зокрема, для збільшення транспортування вантажів у порти зараз реконструюють дільницю Чорноморська – Берегова, електрифікують експортний європейський напрямок Ковель — Ізов — Держкордон і невдовзі займуться ще одним важливим портовим напрямком – Долинська – Миколаїв – Колосівка.

Також оголошено тендер на добудову Дарницького мосту в Києві.

Нагадаємо, раніше координатор "Великого будівництва", заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявляв, що в рамках інфраструктурної програми замінять рухомий склад вантажних потягів на залізниці. Крім того, Україна отримає від Франції 130 нових вантажних електричних локомотивів виробництва Alstom.

Дата публікації
Перегляди
135
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація