"Укрзалізниця" здає в оренду торговельні площі вокзалів: як відбулися перші аукціони

Дата публікації
Перегляди
234
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Укрзалізниця" здає в оренду торговельні площі вокзалів: як відбулися перші аукціони

Залізничний вокзал в Запоріжжі. / Фото: УНІАН

У результаті торгів початкова ціна продажу лоту збільшилась майже на 50%.

2 липня 2021 року "Укрзалізниця" успішно провела в електронній системі "Prozorro.Продажі" низку перших аукціонів з оренди комерційних площ вокзалів. Під час вказаних аукціонів було розіграно перші 18 лотів.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

"Загальна початкова вартість місячної оренди комерційних площ вокзалів за результатами проведених аукціонів збільшилась майже на 50%. Це свідчить про зацікавленість бізнесу працювати на вокзалах "Укрзалізниці" та разом із нами робити їх більш сучасними та комфортними для пасажирів. Впевнений, що така співпраця має великі перспективи для усіх учасників цього проєкту", — зазначив він.

Так, під час вказаних аукціонів було розіграно перші 18 лотів (об’єктів) зі стартовою місячною орендною платою 73,4 тис. грн. У результаті за деякими аукціонами початкова вартість збільшилась у декілька разів і загалом склала 108,2 тис. грн. Тож загальна стартова орендна плата зросла на 47%.

Зазначається, що бізнесу були запропоновані для оренди комерційні площі вокзалів станцій Дніпро-Головний, Запоріжжя-1 та Хмельницький. Після укладення відповідних договорів з переможцями торгів на цих вокзалах будуть розміщені, зокрема, банкомат, платіжний термінал, вендинговий автомат, кавомат, об’єкти торгівлі продовольчими товарами (з правом та без права продажу підакцизної групи товарів).

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" має намір передати в оренду комерційні площі загалом на 24 вокзалах та планує отримувати на місяць щонайменше 8,4 млн грн, а на рік — понад 100 млн грн.

Крім того  в червні "Укрзалізниця" відновила рух потягів за кордон. Нині прямим поїздом із Києва можна дістатися до п'яти столиць європейських країн – Праги (Чехія), Братислави (Словаччина), Будапешту (Угорщина), Варшави (Польща) та Бухаресту (Румунія).

Як отримати компенсацію від "Укрзалізниці" за дискомфорт під час поїздки

Як отримати компенсацію від "Укрзалізниці" за дискомфорт під час поїздки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
234
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація