"Укрзалізниця" змінила правила бронювання квитків й обіцяє додаткові місця для пасажирів

Щодня продаватимуть додатково 3,9 тисячі квитків.

"Укрзалізниця" внесла зміни до системи бронювання квитків на поїзди та скоротила кількість місць, які "притримували" для різних категорій. Тож відтепер щодня у вільному продажу з'являтимуться додатково близько 3,9 тисячі пасажирських квитків.

Про це у Facebook повідомив керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун.

"Внесли, як і обіцяли, зміни до наказу щодо так званого "бронювання квитків". Скасували чотири види броні. Для організованих груп пасажирів встановлено більш жорсткі умови викупу місць. До 10 місць у поїздах залишаємо для соціально вразливих верств населення. Мова йдеться про інвалідів 1-ї та 2-ї груп, дітей-інвалідів, інвалідів Другої світової, учасників бойових дій, у тому числі АТО. Визначено обмежену кількість місць для державних установ та організацій. Результат – до вільного продажу переведено близько 3,9 тисячі місць щодобово. Контроль зміненої системи – за три місяці. Придивляйтесь, оцінюйте, висловлюйтесь", – зазначив Балчун.

Нагадаємо, нині триває реформа "Укрзалізниці": обіцяють оновити поїзди, зробити їх комфортнішими для пасажирів, а залізничникам підвищать зарплати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: