"Укрзалізниця" обіцяє не піднімати цін на квитки

Залізничники обіцяють не підвищувати вартості квитків для своїх пасажирів.

Ціна на залізничні квитки в Україні не підвищуватиметься.
 

Пасажирський потяг
УНІАН
Пасажирські потяги не стануть дорожчими, обіцяє "Укрзалізниця".
Про це повідомив на брифінгу перший заступник начальника Головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Олександр Іванько.
 
Він, зокрема, сказав: "На сьогодні діє постанова Кабінету міністрів України (про відміну поетапного підвищення залізничних тарифів для пасажирів у 2007 році)... Такої інформації (про підвищення тарифів) немає, і в планах "Укрзалізниці" такого немає", - відзначив Іванько.

За його словами, судячи з постанов уряду і Міністерства транспорту та зв`язку України, тарифна політика в "Укрзалізниці" не міняється. 

19 вересня цього року перший віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров заявив, що уряд не планує підвищення тарифів на послуги житлово-комунального господарства і пасажирські перевезення. 

Того ж дня, 19 вересня, колишній міністр транспорту і зв`язку України Микола Рудьковський заявив, що відмінив наказ про підвищення тарифів на пасажирському залізничному транспорті. 

Відповідно до наказу Міністерства транспорту і зв`язку України, з 1 березня, 1 травня і 1 червня тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом було підвищено на 5%. 

Чергове підвищення, також на 5%, очікувалось у листопаді. Загалом у 2007 році планувалося збільшити тарифи на 25%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: