Уряд бореться з неврожаєм

Завтра на засіданні уряд розробить невідкладні заходи щодо збереження врожаю 2007 року.


Про це сьогодні повідомив журналістам прем`єр-міністр України Віктор Янукович під час робочої поїздки до Одеської області з метою ознайомлення зі станом посівів, які постраждали від посухи

Прем`єр-міністр, описуючи складну ситуацію в українському АПК, навів приклад Одеської області, в якій планували зібрати урожай на рівні трьох млн. тонн, а тепер прогнозований урожай складає 1,4-1,5 млн. тонн. Одним із головних питань прем’єр уважає питання заготівлі продовольчого зерна на 2008 рік. 


Віктор Янукович наголосив: уряд передбачає фінансування програми зі заготівлі продовольчого зерна та створення посівного фонду. На його думку, потрібно там, де можна, пересіяти поля іншими культурами. 

Голова уряду запевнив, що передбачено також кошти на допомогу сільгосппідприємствам і на компенсацію їхніх втрат. В уряді вивчають можливість компенсації втрат селянам, що живуть за рахунок підсобних господарств. 

Як повідомляє УНІАН, 1 червня Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2007 рік», в якому, серед іншого, передбачено виділити 270 млн. грн. для вирішення проблем, що виникли в сільському господарстві внаслідок посухи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: