Уряд Британії включив до своїх пріоритетів торгівельну угоду з Україною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Київ розраховує "максимально швидко та успішно завершити ці переговори".

Уряд Великої Британії включив майбутню угоду про торгівлю між Великою Британією та Україною до своїх пріоритетів на період 2018-2019 років.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Зазначається, що віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з міністром Великої Британії у справах Європи та Америки Аланом Данканом під час робочого візиту до Лондона.

Говорячи за підсумками зустрічі про перспективи посилення торговельно-економічної співпраці двох країн, віце-прем’єр заявила, що Київ розраховує "максимально швидко та успішно завершити ці переговори".

Як повідомлялось, Київ та Лондон спільно працюють над питаннями зростання обсягів торгівлі та інвестицій між країнами після виходу Британії з ЄС. 

ВідеоКиїв визнали популярним осіннім напрямком для британських туристів

Видання Independent оприлюднило десять найбільш популярних осінніх напрямів для британських туристів.  У топі українська столиця на другому місці. Рейтинг складали виходячи з кількості бронювань житла в різних містах Європи на цю осінь. У порівнянні з осінню минулого року, Київ став популярніший на 107 відсотків. Перше місце рейтингу зайняв турецький Стамбул, а на третьому – французьке місто Серрі, де знаходиться європейський Діснейленд.

Київ визнали популярним осіннім напрямком для британських туристів

Залиште свій коментар

Вибір редакції