Уряд: бюджет-2011 буде прийнятий з 3,5% дефіциту

Голова уряду зазначив, що за останні 9 міс. в Україні значно збільшилися валютні резерви і "стабільність нашої національної одиниці не викликає зараз ніяких сумнівів".

В Україні бюджет 2011 буде прийнятий Верховною радою (ВР) з 3-3,5% фінансового дефіциту. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відкриття українсько-бельгійського бізнес-форуму.

Азаров також заявив, що в бюджеті буде передбачене зростання капіталовкладень у розвиток інфраструктури країни. За його словами, за останні 9 міс. в Україні значно збільшилися валютні резерви і "стабільність нашої національної одиниці не викликає зараз ніяких сумнівів". Крім того, Азаров нагадав, що зростання промвиробництва в Україні за 9 міс. склало 11%, а темп зростання ВВП - 5%.

В кінці минулого тижня Азаров заявляв, що законопроект України про держбюджет на 2011 рік, розроблений на новій податковій базі, буде представлений у парламенті на початку грудня цього року.

За словами міністра фінансів України Федора Ярошенка, Україна планує скоротити дефіцит держбюджету-2011 на 37% - до 34 млрд грн відносно 2010 р. Дефіцит держбюджету-2010 складає 54 млрд грн, сказав міністр.

Читайте також:

В уряді наголосили, що МВФ врятував Україну від банкрутства

Кабмін пообіцяв зменшити бюджетну "дірку" на третину

Дефіцит Пенсійного фонду сягнув 60 мільярдів

ВідеоУряд: бюджет-2011 буде прийнятий з 3,5% дефіциту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: