Уряд: бюджет-2011 буде прийнятий з 3,5% дефіциту

Голова уряду зазначив, що за останні 9 міс. в Україні значно збільшилися валютні резерви і "стабільність нашої національної одиниці не викликає зараз ніяких сумнівів".

В Україні бюджет 2011 буде прийнятий Верховною радою (ВР) з 3-3,5% фінансового дефіциту. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відкриття українсько-бельгійського бізнес-форуму.

Азаров також заявив, що в бюджеті буде передбачене зростання капіталовкладень у розвиток інфраструктури країни. За його словами, за останні 9 міс. в Україні значно збільшилися валютні резерви і "стабільність нашої національної одиниці не викликає зараз ніяких сумнівів". Крім того, Азаров нагадав, що зростання промвиробництва в Україні за 9 міс. склало 11%, а темп зростання ВВП - 5%.

В кінці минулого тижня Азаров заявляв, що законопроект України про держбюджет на 2011 рік, розроблений на новій податковій базі, буде представлений у парламенті на початку грудня цього року.

За словами міністра фінансів України Федора Ярошенка, Україна планує скоротити дефіцит держбюджету-2011 на 37% - до 34 млрд грн відносно 2010 р. Дефіцит держбюджету-2010 складає 54 млрд грн, сказав міністр.

Читайте також:

В уряді наголосили, що МВФ врятував Україну від банкрутства

Кабмін пообіцяв зменшити бюджетну "дірку" на третину

Дефіцит Пенсійного фонду сягнув 60 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: