Уряд: депозити українців зростають на 2 мільярди щотижня

За словами голови уряду, зниження ставок по кредитах буде результатом збільшення депозитних внесків і зниження відсотків за ними.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров очікує, що незабаром банки почнуть знижувати ставки по кредитах.

За його словами, це буде результатом збільшення депозитних внесків і зниження відсотків за ними.

"Депозити наших людей у банках зростають на 1-2 млрд грн щотижня. Ми вже накопичили за цей проміжок часу понад 50 млрд депозитних ресурсів. Ожила економіка", - заявив голова уряду.

"Потрібен, звісно, час, щоб знизилися ставки. Банки, зауважте, почали вже знижувати значно ставки за залученими депозитами. Це перший крок, після якого відбудеться зниження ставок і за кредитами. На все потрібне терпіння, час і спокій", - додав прем'єр.

Як повідомлялося, комітет Верховної ради (ВР) України з питань податкової та митної політики прийняв рішення відстрочити введення "податку на депозити" до 2014 року.

Нагадаємо, в запропонованому урядом проекті Податкового кодексу пропонувалося обкладати доходи, отримані громадянами за депозитами на суму понад 200 тисяч гривень, 5%-м податком. Доходи фізичних осіб розміром понад 10 мінімальних зарплат (сьогодні - 888 гривень, з 1 грудня-922 гривні) будуть обкладатися за прогресивною ставкою 17% при існуючій сьогодні плоскій ставці 15%.

Читайте також:

Нацбанк наростив активи до 441 мільярда

ПР: підприємцям зменшать суму єдиного податку

Податок на депозити поки вводити не будуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: