Уряд дозволив "Нафтогазу" не поспішати зі сплатою податків

Кабінет міністрів надав ”Нафтогазу” та його дочірній компанії ”Укргазвидобування” розстрочку на сплату податків до 1 жовтня 2009 року.

Про ухвалення такого рішення на сьогоднішньому засіданні Кабміну журналістам повідомив міністр палива й енергетики України Юрій Продан.

Нагадаємо, 1 грудня прес-служба Держмитслужби повідомила, що в листопаді 2008 року митники перерахували до Держбюджету 5,7 млрд. грн. План доходів загального фонду Держбюджету в листопаді ц.р. виконано на 93,4%.

Основними причинами невиконання в листопаді 2008 року планового показника розпису доходів бюджету є зменшення обсягу імпорту, невчасне митне оформлення та сплата ПДВ за природний газ, імпортований "Нафтогазом".

У листопаді "Нафтогаз" переправив 4 млрд. куб. м природного газу, за який бюджет не отримав 1,071 млрд. грн. ПДВ. До бюджету перераховано 5 млн. грн. за імпортований природний газ.

Загалом у вересні-листопаді 2008 року не задекларовано переміщення природного газу в обсязі 12,41 млрд. куб. м. До Держбюджету не перераховано митних платежів (ПДВ) на суму 3,065 млрд. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: