Уряд готується "тримати" ціни і звинуватив товаровиробників

В Міністерстві економрозвитку запевнили, що основною причиною подорожчання продуктів є "недобросовісна конкуренція окремих товаровиробників".

Міністерство економічного розвитку і торгівлі вибудовує систему економічного та адміністративного впливу на цінову ситуацію на товарних ринках України.

Про це заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта на брифінгу в рамках прямої телефонної лінії в Кабінеті міністрів, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Відповідаючи на запитання журналістів щодо невмотивованого зростання цін на продукти харчування, Максюта поінформував, що основною причиною є недобросовісна конкуренція окремих товаровиробників.

"Ми не будемо допускати різних узгоджених недобросовісних дій на ринку, коли ті чи інші виробники домовляються, підвищують ціни, а потім уряд починає з цим боротися", - підкреслив Максюта.

"Зараз ми разом з іншими міністерствами розробляємо спеціальну методику прогнозування цих цінових сплесків і відповідний інструмент для їх згладжування", - повідомив він.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що підвищення цін на окремі продукти харчування у Києві і всій Україні має штучний характер.

Читайте також:

Україна закупить у Білорусі вершкове масло

У зростанні цін на продукти уряд звинуватив світові ринки

Кожен другий автомобіліст вже не може купувати бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: