Уряд хоче обмежити ввезення іномарок в Україну

Міністерство промислової політики України виступає за якнайшвидше обмеження імпорту автомобілів для підтримки вітчизняного автопрому.

Про це сказав міністр промислової політики Володимир Новицький сьогодні, 18 листопада, в ході першої щорічної міжнародної конференції з розвитку автомобільної індустрії України Autoprom.ua-2008 в Києві.

"Необхідно терміново обмежити імпорт автомобілів, що збільшить попит на вітчизняні авто й скоротить відтік валюти, а також покращить фінансовий стан вітчизняних автовиробників", - сказав Новицький.

11_animatori
Архів
Через заборону ввезення іномарки можуть знову різко подорожчати
Також міністр зазначив, що в місяці, які залишилися до кінця року, орієнтовно прогнозується скорочення виробництва в галузі в 1,5-2 рази.

Як повідомлялося, за даними Держкомстату, в жовтні виробництво легкових автомобілів в Україні скоротилося на 24,9%, порівняно з жовтнем 2007 року, до 30,7 тис. штук, а порівняно з вереснем 2008 року – скоротилося на 18,2%.

Нагадаємо, після затвердження вступу України до СОТ у квітні цього року Верховна рада знизила митний збір при ввезенні іноземних авто з 25 до 10%, що призвело до значного зменшення вартості іномарок.

Як повідомляв ТСН.ua, У першій декаді листопада продаж імпортних автомобілів в Україні скоротився в чотири рази у порівнянні із відповідним періодом минулого місяця.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: