Уряд і металурги підписали меморандум

Кабмін підписав з українськими металургами меморандум про взаємні зобов'язання на ринку, зокрема, про принципи формування цінової політики.

Металургія
Архів
Уряд укладає угоди з промисловцями.
Український уряд і представники металургійного комплексу підписали меморандум про взаємні зобов`язання на внутрішньому ринку. 

Про це сьогодні в Харкові повідомив журналістам міністр економіки України Анатолій Кінах.
 
"Меморандум підписаний більше тижня тому. У ньому зафіксовані взаємні зобов`язання сторін на основі об`єктивних економічних законів, зокрема, зобов`язання не приймати односторонніх рішень, особливо, коли йдеться про природні монополії, без глибокого техніко-економічного аналізу, обґрунтованості рішень і прогнозу наслідків в цілому для економіки", - сказав Кінах.
 
Міністр уточнив, що меморандум підписали "могутні об`єднання металургів, Металургпром, окремі системотвірні підприємства, Міністерство економіки, Національна комісія з регулювання енергетики і ряд інших".
 
За його словами, меморандум припускає підвищення тарифів на перевезення продукції на рівні не більш 2% на місяць. "Зафіксовані граничні параметри цін на електроенергію і газ для промисловості і порядок можливої їх зміни, якщо змінюються зовнішні умови", - додав Кінах.
 
За його словами, аналогічні документи вже підписані з суб`єктами господарювання, що працюють на м`ясному і нафтовому ринках. "Тільки при чіткому дотриманні зобов`язань всіма сторонами можна досягти результатів з мінімізації цін в промисловості", - підкреслив міністр.
 
Кінах також не виключив, що аналогічні документи можуть бути підписані і в інших секторах економіки. "Такий діалог повинен бути постійним, і мати високий рівень відповідальності", - підкреслив міністр економіки. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: