Уряд: кошти МВФ не будуть використані для розрахунків з RosUkrEnergo

Сергій Тігіпко зазначив, що програма співпраці між Україною і МВФ передбачає термін дії програми - два роки і п'ять місяців, об'єм фінансування - 14,9 млрд доларів, процентна ставка - приблизно 3,5% річних.

Кошти з кредиту МВФ не використовуватимуться для погашення боргу НАК "Нафтогаз України" перед компанією RosUkrEnergo, повідомив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко

"У бюджеті статті на повернення грошей RosUkrEnergo я не бачив, тому що там її просто немає. Тому ці засоби не використовуватимуться на повернення (боргу перед RUE) ", - сказав Тігіпко, ще раз підкресливши, що засоби, притягнені Україною у МВФ, спрямовуватимуться переважно на поповнення золотовалютних резервів країни і частково - на покриття дефіциту бюджету.

"Ми завершили роботу з місією МВФ, яка знаходилася більше тижня в Києві. Практично більшість питань узгоджена, але ще до кінця тижня ми відпрацьовуємо в робочому режимі той меморандум, який має бути підписаний з 2 сторін, - з боку України і МВФ", - сказав він.

При цьому чиновник підкреслив, що програма співпраці між Україною і МВФ передбачає термін дії програми - два роки і п'ять місяців, об'єм фінансування - 14,9 млрд доларів, процентна ставка - приблизно 3,5% річних.

Нагадаємо, що 8 червня 2010 року Стокгольмський арбітражний суд виніс ухвалу в тривалій господарській суперечці між компанією RosUkrEnergo і НАК Нафтогаз України, зобов'язавши українську компанію повернути швейцарському трейдеру вилучені в січні 2009 року 11 млрд кубометрів газу і передати в якості неустойки ще 1,1 млрд кубометрів.

Читайте також:

МВФ вимагає від України підняти ціни на газ та провести пенсійну реформу

МВФ готовий відновити кредитування України після виконання певних вимог

Азаров домовився з МВФ про кредит в 15 млрд доларів

ВідеоУряд: кошти МВФ не будуть використані для розрахунків з RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: