Уряд має намір ще раз підвищити ціни на газ для населення на 50%

Кабмін заявив МВФ, що додаткове підвищення цін на 50% для населення і комунальних послуг буде проводитись у квітні 2011 року.

Україна має намір поступово підвищувати ціни на газ для населення і теплокомуненерго до тих пір, поки внутрішні ціни на газ та ціни імпорту не досягнуть паритету.

Про це говориться в меморандумі української влади, направленому МВФ в рамках підготовки відновлення кредитного співробітництва в середині липня 2010 року.

"Подальше підвищення буде необхідно, щоб уніфікувати ціни для всіх користувачів газу до рівня паритету з імпортом і забезпечити "Нафтогаз України"ресурсами, необхідними для поліпшення інфраструктури та виконання своїх зобов'язань, не покладаючись на бюджетні кошти", - сказано в документі.

"Додаткове підвищення цін на 50% для населення і комунальних послуг буде проводитись у квітні 2011 року", - планує українська влада.

Згідно з меморандумом, передбачається подальше збільшення цін на газ для населення і теплокуммуненерго раз на півроку, поки вони не досягнуть паритету з цінами імпорту.

"Після цього всі ціни на газ будуть корегуватися в міру необхідності, відображаючи ринкові ціни", - йдеться в меморандумі.

Нагадаємо, НКРЕ своїми постановами від 13 липня збільшила з 1 серпня 2010 року на 50% відпускні ціни на природний газ для населення й ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення й гаряче водопостачання населення.

Про намір оскаржити в судах рішення про підвищення цін на газ для населення вже заявила Федерація профспілок України (ФПУ), Національний форум профспілок України (НФПУ) та партія "Батьківщина".

Читайте також: 

ПР впевнена, що ціни на газ нарікання в людей не викличуть 

З неділі природний газ для українців подорожчав на 50%

В серпні киянам не підвищуватимуть тарифи ЖКГ
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: