Уряд може заборонити імпорт сала з Польщі

У тваринницькій продукції, що імпортується до України з Польщі ветеринарами виявлено антибіотики і кишкову паличку.

Держкомітет ветмедицини невдоволений якістю тваринницької продукції, що поставляється в Україну з Польщі,- у партіях польського сала виявляються антибіотики і кишкова паличка, що може призвести до заборони його імпорту.

Зараз комітет працює з імпортерами, але, якщо неякісна продукція продовжить надходити в Україну, будуть вжиті серйозні заходи, повідомив голова відомства Іван Бисюк. Зокрема, за його словами, комітет може ініціювати повторний аудит ветеринарної служби Польщі і заборонити ввезення продукції окремим підприємствам, пише "Коммерсант-Украина".

Попередній аудит проводився після того, як в 2006 році комітет під керівництвом ввів повну заборону на імпорт тваринницької продукції з цієї країни. Відтоді дозвіл на ввезення отримали 80 польських підприємств.

Польща є основним постачальником сала, жиру і м'ясних субпродуктів в Україну - за даними Держмитниці, на її частку доводиться 55% в загальному об'ємі імпорту. Всього за 9 місяців цього року в країну було імпортовано 57,5 тис. т цієї продукції на 49,3 млн доларів. Імпортне сало в основному використовується в мясо-колбасній промисловості.

Як повідомлялося раніше, держкомітет ветмедицини тимчасово заборонив ввезення форелі слабосоленої виробництва білоруської компанії "Санта Бремор" та свиней  і сировини з них з Сербії.

Читайте також:

Нацбанк придбав своїм пенсіонерам свинарник за 6 мільйонів

В уряді визнали зростання цін на харчі

Росія заборонила ввіз м'яса з шести українських підприємств

Україна заборонила ввіз форелі з Білорусі та свиней з Сербії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: