Уряд не буде навантажувати малий бізнес новими податками

Азаров запевняє, що фінансове навантаження з великих підприємств на малий бізнес у новому Податковому кодексі не перекладуть.

Влада не могла і подумати про те, щоб у новому Податковому кодексі перекласти фінансове навантаження з великих підприємств на малий бізнес.

Таку впевненість висловив в ефірі одного з українських телеканалів прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Щоб перекласти на плечі дрібних підприємств відповідальність, не було і думки ні у кого з членів уряду", - підкреслив він.

"Було завдання стимулювати ввезення новітніх технологій, збільшити амортизацію ... Велика увага приділяється розвитку малого бізнесу, вводяться податкові канікули для великого кола наших підприємців", - відзначив прем'єр.

За його словами, влада керувалася при розробці податкової реформи ідеологією, викладеною також у програмі президента Віктора Януковича. "Ця ідеологія дозволяє створити умови для більш швидкого розвитку нашої економіки", - підкреслив Азаров.Верховна рада підтримала в першому читанні запропонований Кабінетом міністрів Податковий кодекс.

За ухвалення за основу постанови №6509 проголосували 247 депутатів з 374 зареєстрованих в залі.

"За" проголосували з фракції Партії регіонів 169 народних депутатів, з фракції БЮТ – 22, НУ-НС – 7, КПУ – 27, Блоку Литвина – 19, позафракційні – 3.

Альтернативний проект №6509-1, внесений на розгляд ВР опозицією, не ставився на голосування у зв'язку з ухваленням урядового варіанту.

Документ, зокрема, передбачає зниження податку на прибуток підприємств на 5 п.п. з 25% до 20% в 2011 році і його подальше щорічне зниження на 1 п.п. до 17% в 2014 році.

Читайте також:

Рада схвалила урядовий проект Податкового кодексу

БЮТ не знайшов у Податковому кодексі обіцяний Азаровим податок на розкіш

Новий Податковий кодекс передбачає 5-річні податкові канікули

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: