Уряд не буде обмежувати експорт зерна

Прем'єр-міністр Азаров зазначив, що незважаючи на посуху, зібраний врожай достатній для того, щоб забезпечити всі експортні та внутрішні потреби

Кабінет міністрів не планує введення будь-яких обмежувальних заходів на експорт зерна. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров у п'ятницю, 19 вересня в Сімферополі.

"Незважаючи на посуху, зібраний врожай достатній для того, щоб забезпечити всі експортні та внутрішні потреби. Ми повністю забезпечимо себе продовольчою пшеницею, фуражним зерном", - заявив прем'єр, виступаючи на нараді з розвитку Автономної республіки Крим.

При цьому він додав: "Відповідаючи на можливість якихось заходів з обмеження експорту, я хочу сказати - ми не плануємо будь-якого обмеження експорту".

"Ми зараз зібрали зернотрейдерів і сказали їм відверто, який обсяг приблизно ми можемо випустити за кордон з тим, щоб скласти графік експорту зерна, щоб він не порушив нашу цінову стабільність і нашу забезпеченість продовольчим зерном", - продовжив Азаров.

Як повідомлялося, раніше Міністерство аграрної політики прогнозувало введення квот на експорт зерна 2,5 млн. тонн до кінця 2010 року. Кабмін переніс на 25 серпня розгляд питання про введення квот на експорт зернових.

Читайте також:

Росія частково зняла заборону на експорт зерна

Пекарі заявили, що влада стримує ціни на хліб до виборів

Уряд відмовився ввести квоти на експорт зерна

ВідеоУряд не буде обмежувати експорт зерна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: