Перейти до змісту
Уряд не буде скорочувати пенсії на 50%

Уряд не буде скорочувати пенсії на 50%

В уряді заявили, що інформація про лист Азарова директору-розпоряднику МВФ про урізання пенсії не відповідає дійсності.

Прес-секретар прем'єр-міністра Миколи Азарова Віталій Лук'яненко заявив, що інформація деяких ЗМІ про те, що Азаров написав листа директору-розпоряднику МВФ Домініку Стросс-Кану, в якому, зокрема, обіцяє урізати працюючим пенсіонерам пенсії на 50%, але не нижче прожиткового мінімуму для непрацездатних (695 грн), не відповідає дійсності.

Як повідомлялося наприкінці березня, Міністерство праці і соціальної політики надіслало всім силовим структурам України лист, який приписував до 22 березня внести пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства з питань пенсійного забезпечення військовослужбовців з метою зниження дефіциту Пенсійного фонду і забезпечення його збалансованості.

До листа, направленого в силові структури, додавався опитувальник, який містить пропозиції щодо скорочення витрат на пенсії, проти кожного пункту якого працівники силових структур повинні були вказати очікувану економію — в мільярдах гривень і відсотках до ВВП.
Опитувальник містив пропозиції обмежити пенсії працюючих пенсіонерів — до 50%, але не нижче від прожиткового мінімуму, а також обмежити максимальну пенсію в абсолютному вираженні (6000 грн) замість встановлення її на рівні 12 прожиткових мінімумів.

Читайте також:

Уряд створив програму розвитку країни на рік

Уряд підвищив трудові пенсії на 1%

Уряд не буде підвищувати пенсійний вік

Світовий банк порадив Азарову знизити пенсії

Відео Уряд не буде скорочувати пенсії на 50%

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин