Уряд не планує відміняти фіксовані податки для підприємців

Віце-прем'єр Тігіпко пообіцяв зберегти фіксований податок для фіз- та юр-осіб та зменшення регулювання ведення бізнесу.

Кабінет міністрів України не планує відміняти фіксовані податки для підприємців і юридичних осіб, повідомив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

"Ми шукатимемо той варіант, який задовольнить нас. Основна проблема в тому, що по юрособах є касові апарати і є контроль. По фізичних особах ми шукатимемо рішення. Але я можу сказати, що від фіксованих податків ніхто відмовлятися не буде. Ми знайдемо можливості, щоб і бюджет менше втрачав, і люди могли працювати", - заявив він.

При цьому віце-прем'єр відзначив, що сьогодні, 13 травня, з цього питання буде проведена зустріч з представниками ринків і об'єднань підприємців.

Крім того, Тігіпко також повідомив, що уряд підготував 9 законопроектів, які повинні зменшити регулювання ведення бізнесу.

Він уточнив, що 12 травня "ми встигли отримати останню візу Міністерства юстиції щодо законопроекту про єдиний соціальний внесок".

Закон відпрацьований, і він вважає, що наступного тижня, в понеділок, ми зможемо в Кабінеті міністрів прийняти його і відправити до Верховної ради. Якщо нам вдасться це зробити, то ці 9 законів зможуть значно поліпшити ситуацію.

Що стосується фіксованих податків, то для юридичних осіб ми фактично вже знайшли рішення, зараз лише розрахунки дотягуємо. Я можу сказати, що ніяких втрат у бізнесу тут не буде", - заявив Тігіпко.

За його словами, фіксовані податки для юридичних осіб також будуть збережені.

Нагадаємо, раніше в ряді ЗМІ була опублікована заява Тігіпко, в якій він нібито повідомив, що уряд прийняв рішення перевести всіх "спрощенців" на загальну систему оподаткування.

Читайте також:

Кабмін пропонує ввести для платників акцизів авансову сплату ПДВ

Бродський заперечує намір уряду скасувати спрощену систему оподаткування

Кабмін скасує спрощену систему оподаткування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: