Уряд обіцяє, що ЖКГ-тарифи не зростуть через дорогий газ

Уряд запевняє, що підвищення тарифів на водопостачання, водовідвід і утримання житла не буде.

Підвищення тарифів на природний газ для населення не призведе до збільшення тарифів на водовідвід, водопостачання і утримання будинків.

У цьому запевнив міністр ЖКГ Юрій Хіврич на брифінгу.

"Хочу зауважити, що приведення ціни на природний газ до економічно обґрунтованої не викличе підвищення тарифів на водопостачання, водовідвід і утримання житла", - сказав Хіврич.

Міністр також відзначив, що в зв'язку з підвищенням тарифів на газ Міністерство бачить своїм пріоритетом скорочення споживання газу підприємствами комунальної теплоенергетики, оскільки в собівартості надання послуг по опаленню і постачанню гарячої води газ складає 53%.

"Тому міністерством у рамках підготовки підприємств житлово-комунального господарства до опалювального сезону 2010-2011 років запроваджуються заходи щодо скорочення споживання газу шляхом введення енергозберігаючих технологій, підвищення ефективного використання традиційних видів палива, по забезпеченню використання альтернативних джерел енергії і нетрадиційних видів палива", - сказав він.

Хіврич також підкреслив, що в містах розроблені схеми теплопостачань, що дозволяють оптимізувати систему теплозабезпечения шляхом закриття або модернізації нерентабельних об'єктів комунальної теплоенергетики.

"Усі ці заходи в кінцевому рахунку дозволять стримати різкий ріст собівартості послуг на теплопоставки і забезпечення гарячою водою і підвищити надійність і якість цих послуг", - пообіцяв міністр.

Нагадаємо, Нацкомісія по регулюванню електроенергетики України (НКРЕ) затвердила нові роздрібні ціни на природний газ для населення, підвищивши їх на 50%. Про це говориться в постанові НКРЕ N812 від 13 липня 2010 року.

Читайте також:

Кабмін пообіцяв покрити субсидіями зростання цін на газ

З 1 серпня газ для українців подорожчає на 50%

Для українців ціна на газ залишиться незмінною

НКРЕ підвищить ціни на газ для населення на 5-10%

ВідеоУряд обіцяє, що ЖКГ-тарифи не зростуть через дорогий газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: