Уряд  очікує на 100 мільярдів інвестицій

Прем'єр-міністр Азаров зазначив, що уряд розглядає програму розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності на 2011 рік і на період до 2015 року.

Інвестиційна політика Кабінету міністрів допоможе вже в 2011 році додатково залучити 100 млрд. гривень інвестицій.

Про це заявив сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання уряду, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

Азаров зазначив, що сьогодні уряд розглядає програму розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності на 2011 рік і на період до 2015 року.

"Це стратегічний документ. Він визначить розвиток нашої економіки на середньострокову перспективу і одночасно закладе основу принципових структурних змін в економіці", - підкреслив він.

Прем'єр підкреслив, що державна підтримка має бути лише каталізатором для залучення приватних інвестицій, а основною суттю модернізації повинні бути залучені кошти.

"Ми передбачаємо, що в результаті наших дій тільки у 2011 році ми зможемо залучити додатково 100 млрд. гривень інвестицій, що забезпечить додаткове зростання ВВП на 1,5-2% від прогнозного", - також заявив він.

Глава уряду підкреслив, що система державних стимулів повинна дати можливість залучити на кожну гривню державних грошей від 4 до 6 гривень приватних інвестицій.

"Таким чином, будуть створені так звані "точки зростання", які стануть базою для розвитку високотехнологічних галузей та для регіонального розвитку", - додав глава уряду.

Азаров зазначив, що програма визначає концентрацію інвестиційних та науково-технічних ресурсів України на основних цілях: загальна модернізація економіки, збільшення частки високотехнологічних виробництв, створення високопродуктивних робочих місць з високим рівнем оплати праці тощо.

Читайте також:

У 2010 році ЄБРР менше інвестував в Україну

У МВФ на Україну скаржаться бізнесмени

Інвестори продовжують ігнорувати Україну

ВідеоУряд очікує на 100 мільярдів інвестицій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: