Уряд передумав різко знижувати податки

Прем'єр-міністр Азаров зазначив, що "ситуація у світовій економіці" змушує його відмовитися від ідеї протягом одного року знизити ставку податку на прибуток на 6%.

Кабінет міністрів ініціює зниження, починаючи з 2011 року, податку на прибуток на 2% щорічно з 25% до 19%. Про це сказав прем'єр-міністр Микола Азаров, виступаючи на Віденському економічному форумі в Австрії. Таким чином, він фактично відмовився від планів щодо більш різкого зниження податків.

"Спочатку в нас були плани протягом одного року знизити на 6% - з 25% до 19%, однак та ситуація, яка зараз спостерігається у світовій економіці, змушує нас більш консервативно підходити до цієї обставини. І ми прийняли рішення скорочувати на 2% на рік протягом 3 років", - сказав він.

При цьому прем'єр зазначив, що податок на додану вартість уряд планує скорочувати з 20% до 16% по 1% на рік.

Як повідомлялося, у представленому урядом на початку вересня доопрацьованому проекті Податкового кодексу передбачалося, що з 2011 року ставку податку на прибуток буде знижено з 25% до 19%, з 2012 року - з 19% до 18%, з 2013 року - з 18% до 17% і з 2014 року - з 17% до 16%.

Ставку ж податку на додану вартість передбачалося знизити з нинішніх 20% до 17% на 1 січня 2014 року, при цьому не уточнювалося, буде зниження ПДВ поетапним чи одномоментним.

Читайте також:

Підприємці повстали проти Податкового кодексу Азарова

ДПА: податковий клімат в Україні буде кращим за європейський

Податок на розкіш введуть вже наступного року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: