Уряд перегляне бюджет у травні, якщо цього захоче МВФ

Уряд обіцяє вжити заходи, щоб скоротити дефіцит бюджету до рівнів, які можна буде профінансувати.

Кабінет міністрів домовився з Міжнародним валютним фондом (МВФ) про те, що у випадку необхідності державний бюджет буде переглянутий до кінця травня.

Про це йдеться у Меморандумі про економічну і фінансову політику, погодженому під час перебування місії МВФ в Україні.

"Найближчими місяцями ми продовжуватимемо ретельно стежити за розвитком подій у фіскальному секторі, і за необхідності вживатимемо заходів коригування бюджету до кінця травня, консультуючись з МВФ", - йдеться у документі.

В документі також йдеться про те, що ощадливе управління видатками дало змогу уряду обмежити дефіцит бюджету до 1,1% станом на кінець першого кварталу 2009 року.

"Впродовж найближчих тижнів, консультуючись із експертами МВФ, ми вживемо заходів щодо запровадження більш жорсткого режиму адміністрування податків. У випадку недоотримання доходів ми готові вжити компенсуючих заходів, спрямованих на заощадження фіскальних коштів з тим, щоб утримати дефіцит бюджету уряду на 2009 рік на рівні, не вищому за 4% ВВП (за вирахуванням коштів на рекапіталізацію банків)", - йдеться у документі.

У разі, якщо обсяги наявного фінансування виявляться нижчими за очікувані, уряд обіцяє вжити заходи, щоб скоротити дефіцит бюджету до рівнів, які можна буде профінансувати.

Згідно з документом, такі заходи можуть передбачати поліпшення податкового адміністрування, скасування звільнення від ПДВ, а також заходи, спрямовані на поліпшення фінансового стану Пенсійного фонду та НАК "Нафтогаз України".

Читайте також:

МВФ через місяць дасть Україні 3 мільярди доларів

МВФ пророкує падіння українській економіці у 8%

Тимошенко: головна антикризова програма - це кредит МВФ

Третю частину грошей від МВФ Україна отримає одразу після другої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: