Уряд перевів усі борги "Укрпромбанку" в "Родовід"

Кабмін ухвалив рішення, яке означає фактичну ліквідацію "Укрпромбанку".

Кабінет міністрів ухвалив рішення про переведення депозитів фізосіб-вкладників "Укрпромбанку" в державний "Родовід Банк".

За словами прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу, 7 жовтня.

Прем'єр уточнила, що в "Родовід Банк" також переводяться активи "Укрпромбанку", що збереглися. "Над цим рішенням ми працювали останні півроку і пришли до такого висновку: цей банк націоналізувати неможливо, його вже не можна підняти", - підкреслила Тимошенко.

За її словами, заборгованість "Укрпромбанку" перед вкладниками за депозитними договорами становить 7,37 мільярда гривень. Прем'єр наголосила, що депозитні рахунки будуть переведені з "Укрпромбанку" на обслуговуванні в "Родовід Банк" протягом місяця. Після цього, за її словами, планується почати виконання зобов'язань за депозитами.

Тимошенко також відзначила, що "Родовід Банк", раніше націоналізований урядом, в даний час успішно працює, і більше 70% його вкладників вже переоформили свої раніше укладені депозитні договори.

Нагадаємо, перед засіданням уряду у середу Тимошенко заявляла про намір ухвалити рішення про ліквідацію "Укрпромбанку".

"Укрпромбанк" був зареєстрований у 1989 році. Активи банку на 1 липня 2009 року становили 9,47 млрд грн, кредити і заборгованість клієнтів – 12,982 млрд грн, зобов`язання – 12,147 млрд грн, статутний капітал - 836 тис. грн., власний капітал – "мінус" 2 млрд 677,417 млн грн.

Банк завершив перше півріччя 2009 року зі збитками 4,603 млрд грн, 2008 рік – з прибутком 17,912 млн грн. З 20 січня поточного року в банку було введено тимчасову адміністрацію.

Читайте також:

Держава вирішила ліквідувати "Укрпромбанк"

Луценко знайшов у "Родовід Банку" зловживань на 2 мільярди

Вклади клієнтів "Укрпромбанка" переведуть у "Родовід Банк"

ВідеоБорги "Укрпромбанку" передадуть в "Родовід"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: