Уряд підозрює, що компанії, які боролися за "Луганськтепловоз" були у змові

Віце-прем'єр Клюєв заявив, що в уряді здивовані, "чому жодного кроку не зробили під час торгів. Була стартова ціна і ніхто нічого додатково не дав".

Уряд не виключає, що на аукціоні з продажу державного пакета акцій ВАТ "Луганськтепловоз" була змова компаній, які брали участь в конкурсі.

Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв під час XIV Петербурзького міжнародного економічного форуму.

"Зараз у нас в уряді розглядається питання, чому жодного кроку не зробили під час торгів. Була стартова ціна і ніхто нічого додатково не дав. Схоже, що була змова. Зараз займаємося", - сказав Клюєв.

Він зазначив, що складається ситуація, "коли дві компанії вийшли на торги і домовляються, хто купує".

"Вони (російські інвестори), наскільки я знаю, ще нічого не вклали, тільки починають вкладати. Купили його (Луганськтепловоз) за 410 млн грн.", - нагадав Клюєв.

Відповідаючи на питання, якщо буде доведено, що була змова компаній під час аукціону, чи буде розірвано угоду про придбання, він сказав: "Ми подивимося. Я зараз нічого категоричного говорити не можу".

Нагадаємо, 15 червня "Брянський машинобудівний завод" придбав 76,001% акцій ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз" за 410 млн грн. Відзначимо, що Брянський машзавод вже cтановілся власником "Луганськтепловозу". 23 березня 2007 року ФДМ України визнав його переможцем конкурсу з продажу 76% підприємства, що було оскаржене компаніями, яких неправомірно не допустили до участі в приватизаційному конкурсі.

Пакет був проданий за 57,9 млн доларів. Однак у жовтні 2009 року за рішенням суду акції "Луганськтепловозу" були списані з рахунку Брянського машзаводу і зараховані на рахунок ФДМУ.

Читайте також:

"Луганськтепловоз" могли продати за 800 мільйонів

Регіонали вважають, що врятували "Луганськтепловоз" від розпилювання на металобрухт

Фонд держмайна визнав, що продав "Луганськтепловоз" задешево

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: