Уряд підвищив трудові пенсії на 1%

Кабінет міністрів постановив з 1 березня збільшити трудові пенсії на один відсоток: "збільшення не велике, але це виконання зобов’язань".

Кабінет міністрів збільшив трудові пенсії на 1,1%. Підвищення соціальних виплат буде застосовано з 1 березня.

"Виходячи з розміру пенсії, яку людина отримує, буде збільшено на коефіцієнт 1,011, тобто це буде збільшено на 1%. Збільшення не велике, але це виконання зобов’язань, які існують за чинним законодавством", - повідомив міністр праці та соціальної політики Василь Надрага.

За його словами, бюджет Пенсійного фонду передбачає можливість збільшення пенсій з 1 березня. На ці цілі передбачено 369 мільйонів гривень.

Водночас міністр підкреслив, що після затвердження державного бюджету на 2010 рік в Україні відбудеться більш істотне збільшення соціальних виплат.

"Більш суттєве збільшення відбудеться після ухвалення державного бюджету на 2010 рік, відповідно до якого будуть включені соціальні стандарти і відповідним чином буде зроблено перерахування пенсій з 1 січня поточного року", - пояснив він.

Нагадаємо, наступного року уряд збирається дослухатися до порад МВФ щодо підвищення пенсійного віку. На думку експертів, це буде неминуче, адже за деякими оцінками, вже за 40 років відсоток пенсійних відрахувань у зарплаті становитиме близько 30%, а це не на користь тих, хто зараз працює на свою пенсію.

Читайте також:

Бродський: мінімальну зарплату треба подвоїти, а бухгалтерам - потроїти

Мінпраці впритул зайнялося урізанням пенсій

Світовий банк порадив Азарову знизити пенсії

Реальні доходи українців скоротилися на 8,5%

ВідеоУряд підвищив трудові пенсії на 1%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: