Уряд планує почати автоматичне відшкодування ПДВ з наступного року

У Мінфіні впевнені, що до нового року Україна повинна прийти до "автоматичного, прозорого відшкодування ПДВ".

Міністерство фінансів України планує налагодити відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі з 1 січня 2011 року, грунтуючись на збільшенні прибуткової частини державного бюджету, повідомила заступник міністра фінансів Тетяна Єфименко.

"Ми повинні прийти до 1 січня до автоматичного, прозорого відшкодування ПДВ", - сказала вона, відмітивши, що для цього потрібний відповідний ресурс в держбюджеті.

За словами Єфименко, з березня, коли почав працювати нинішній уряд, скорочується різниця між тим, що "необхідно отримати до бюджету, і таким чином забезпечити відшкодування ПДВ".

"Ми покладаємо дуже великі надії на серпень і наступні місяці як ресурсні. Крім того, динаміка економіки України успішно йде до фази росту, і тут також вважаємо: сам факт того, що ділова активність росте, є прогнози на те, щоб прибуткова частина буде забезпечена в повному об'ємі, і до кінця року Україна перейде на автоматичне відшкодування ПДВ", - пояснила чиновник.

При цьому вона послалася на те, що з серпня починають працювати основні норми по підвищенню акцизів, передбачені відповідним законом під №2275.

Читайте також:

Другий випуск ПДВ-облігацій перевищить 10 мільярдів

В Україні значно скоротилися щомісячні заявки на відшкодування ПДВ

Влада обіціяє МВФ ліквідувати борг з ПДВ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: