Уряд планує продати держпакети 14 обленерго

Держпакети акцій не були передані в управління Фонду державного майна.

Контрольні пакети акцій 14 обленерго, що знаходяться в державній власності, повинні бути виставлені на продаж на приватизаційних конкурсах із відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону й продані до 1 грудня 2009 року.

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів України (№1004 від 19 серпня ц.р.), яким вносяться поправки в плани розміщення акцій обленерго, оприлюднено сьогодні на сайті Верховної Ради.

Відповідно до розпорядження КМУ, до 1 грудня 2009 року на продаж будуть виставлені держпакети ув розмірі 60% + 1 статутного фонду ВАТ "Вінницяобленерго", ВАТ "Волиньобленерго", ВАТ "Дніпрообленерго", ВАТ "Закарпаттяобленерго", ВАТ "Хмельницькобленерго", ВАТ "Крименерго", ВАТ "Миколаївоблнерго", ВАТ "Чернівціобленерго", ВАТ "Донецькобленерго", ВАТ "Харківобленерго", а також 60,25% держпакет акцій ВАТ "Запоріжжяобленерго", 60,06% акцій ВАТ "Луганськобленерго", 51% акцій ВАТ "Тернопільобленерго", 50% +1 акція ВАТ "Київенерго".

Водночас станом на сьогодні, 2 вересня, дані держпакети акцій не були передані в управління Фонду державного майна.

Кабінет міністрів України своїм розпорядженням від 29 липня ц.р. №894-р доручив Міністерству палива та енергетики вилучити зі статутного фонду НАК "Енергетична компанія України" державні пакети акцій 15 енергопостачальних компаній і передати їх Фонду державного майна для їх подальшого продажу.

Виконуючий обов`язки голови Фонду держмайна Дмитро Парфененко раніше заявив журналістам, що держпакети обленерго виставлятимуться на продаж по черзі після проходження всієї процедури підготовки до приватизації.

Читайте також:

Уряд вирішив продати 15 обленерго

Приватні підприємці оголосили війну обленерго

Обленерго продаватимуть після ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: