Уряд побіцяв держпідтримку дрібним підприємцям

Прем'єр-мінстр Азаров заявив, що прийняття відповідного закону дозволить підтримати підприємницьку ініціативу громадян та сприятиме забезпеченню зайнятості.

На засіданні у середу Кабінет міністрів розгляне законопроект про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

"Ми плануємо розглянути законопроект, який закладає основи підтримки державою малого та середнього підприємництва в Україні", - сказав він.

"На відміну від закону про державну підтримку малого підприємництва 2000 року, пропонуються заходи державної підтримки не тільки на малі, але і на середні підприємства", - зазначив Азаров.

За його словами, прийняття цього закону дозволить підтримати підприємницьку ініціативу громадян, сприятиме забезпеченню зайнятості та збільшенню частки у ВВП продукції, виробленої малими та середніми підприємствами.

"Хочу підкреслити, що інструменти податкового стимулювання малого бізнесу, визначені у цьому рамковому законопроекті, урядом уже реалізуються у проекті Податкового кодексу", - наголосив прем'єр.

Як повідомлялося, 16 листопада українські підприємці почали масові акції протесту проти ухвалення Податкового кодексу. Зокрема, у Києві зібралося не менше 30 тисяч мітингувальників.

Обурені підприємці закидали Верховну раду туалетним папером і помідорами та звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою не ухвалювати документ.

Проект Податкового кодексу ВР розглядатиме принаймні протягом тижня.

Читайте також:

Азаров про мітинги підприємців: у країні є демократія

ВідеоУряд побіцяв держпідтримку дрібним підприємцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: