Уряд подасть бюджет на розгляд Ради в понеділок

Проект закону передбачає дефіцит держбюджету - 5%, очікуваний дефіцит НАК "Нафтогаз України" на рівні близько 1%. На рекапіталізацію банків передбачено 30 млрд грн.

Проект державного бюджету на 2010 рік у понеділок, 26 квітня, направлять у Верховну раду України.

Про це повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко.

За його словами, дефіцит держбюджету становить 5%. Плюс в документі закладено очікуваний дефіцит НАК "Нафтогаз України" на рівні близько 1%.

На рекапіталізацію банків передбачено 30 млрд грн.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що Кабінет міністрів завершив розробку проекту закону "Про державний бюджет на 2010 р." і передає його на розгляд ВРУ та громадськості.

Прем'єр відзначив, що в бюджеті-2010 у повному обсязі враховані витрати на виконання закону про підвищення соцстандартів: "Більше того, суми, які громадяни недоотримували в результаті невиконання попереднім урядом даного закону, будуть їм виплачені".

Крім того, за словами прем'єр-міністра, вносяться зміни до законодавства, які не дозволятимуть суб'єктам господарювання занижувати відрахування до Пенсійного фонду.

Азаров додав, що уряд розглянув низку законопроектів, які впливають на наповнення дохідної частини бюджету: законопроекти щодо оподаткування предметів розкоші і високо-прибуткових операцій. Зокрема, пропонується ввести податок на квартири площею більше 300 кв. м і будинку понад 500 кв. м, збільшити ставки акцизного збору на престижні дорогі автомобілі (більше 50 тис. євро) і мотоцикли (більше 10 тис. євро), запровадити оподаткування яхт, літаків, вертольотів, збільшити акцизні збори на алкогольну і тютюнову продукцію. Прем'єр додав також, що переглядаються ставки оподаткування за користування радіочастотами.

Раніше Азаров заявляв, що Кабмін планує подати проект державного бюджету на 2010 р. у ВР наступного тижня. За його словами, основні показники проекту бюджету були погоджені з МВФ - 5% дефіцит бюджету і 1% дефіцит НАК "Нафтогаз".

Читайте також:

Кабмін вже підготував бюджет для подання до Ради

Кабмін взявся за бюджет 2010

Азаров на наступному тижні подасть до Ради бюджет з дефіцитом в 5% ВВП
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: