Уряд поділив податки на догоду місцевим бюджетам

Податки на землю, з власників транспортних засобів та низка інших у повному обсязі надходитимуть до місцевих бюджетів.

Кабінет міністрів на сьогоднішньому розширеному засіданні ухвалив низку змін до Бюджетного кодексу.

За інформацією виконуючого обов’язки міністра фінансів Ігоря Уманського, змінами пропонується, що податок на землю і податок з власників транспортних засобів у повному обсязі буде надходити до місцевих бюджетів.

Податок з доходів фізичних осіб також буде надходити до місцевих бюджетів відповідно до місцезнаходження підприємств, їх філіалів і реєстрації фізичних осіб.

Також документом пропонується зараховувати до місцевих бюджетів кошти надпланових надходжень від загальнодержавних податків і зборів.

Крім того, документом передбачено, що уточнення місцевих бюджетів у плані дохідної частини може проводитися за підсумками кварталу, а не півріччя.

Також зміни дають право головам сільських і селищних рад через рішення відповідних рад у міжсесійний період приймати рішення про перерозподіл міжбюджетних трансфертів із подальшим внесенням змін до місцевих бюджетів.

Проект змін буде відкоректований і уточнений. Як заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, наступного тижня документ може бути прийнятий у Верховній Раді.

Читайте також:

Посол США переконаний, що українська економіка "оговтається" вже цього року

Тимошенко взяла сільських голів під свою опіку

Ющенко наказав прокурорам повернути борги із зарплат

В Україні зменшилися борги із зарплат і кількість безробітних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: