Уряд подовжив квоти на експорт зернових

Квоти на експорт зернової групи будуть розподілятися на відкритому аукціоні. Відповідний законопроект пройшов перше читання.

Кабінет міністрів подовжив квоти на експорт зернових до першого липня поточного року. Про це 30 березня повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

"Прийняли подовження квот до першого липня поточного року і збільшили обсяг квот на 2 млн т кукурудзи", - зазначив Присяжнюк.

Він також повідомив, що квоти на експорт зернової групи будуть розподілятися на відкритому аукціоні. Присяжнюк розповів, що відповідний законопроект пройшов перше читання, а зараз знаходиться на другому читанні.

Як відомо, на початку жовтня 2010 року уряд ввів квотування експорту зерна на термін до 31 грудня 2010 року.

В кінці року воно було продовжене до 31 березня 2011 року. При цьому сумарний розмір квот був збільшений на 1,5 мільйона тонн - до 4,2 мільйона тонн.

За цей час квоти розподілялися двічі способом, що викликав потім різку критику з боку учасників ринку: багато компаній не змогли вчасно отримати висновки Мінагропроду про наявність зерна, які необхідні для подачі заявки на отримання квоти.

Читайте також:

Азаров замінить зернові квоти на мито

Один з найбільших зернотрейдерів оскаржив розподіл експортних квот

Україна може втратити членство в СОТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: