Рада пообіцяла дешеву гречку вже у березні

Якщо парламент скасує митні збори, то ціна на гречку становитиме 14 грн. за кілограм і з’явиться на прилавках вже у березні.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов від імені уряду просить парламент цього тижня розглянути закон щодо скасування імпортного мита при ввезенні в Україну гречки з Китаю. Якщо це станеться, то гречка подешевшає до 14 гривень.

Про це Єфремов сказав під час Погоджувальної ради лідерів фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами Єфремова, нині в Україну ввозиться достатня кількість гречки. "В березні ця проблема буде вирішена урядом, і не потрібно тут жодного ажіотажу", - сказав він.

За словами Єфремова, якщо парламент скасує митні збори, то ціна на гречку становитиме 14 грн. за кілограм.

У свою чергу, перший віце-прем’єр Андрій Клюєв заявив, що перша партія гречки вартістю 14 грн. за кг буде доставлена в Україну 20-22 березня. 

"Що стосується гречки, то підписано контракт на 20 тис. т. Вже цей продукт відпрацьовано. Якщо ми приймемо законопроект 8117 і 8116, то у роздріб ця гречка буде по 14 грн. 20-22 березня перша партія вже буде в Україні", - зазначив Клюєв.

1 березня це питання буде винесено на голосування для включення його до порядку денного роботи ВР, а пізніше й на розгляд для ухвалення конкретного рішення.

Як повідомлялося, 2 листопада 2010 року Верховна Рада відмовилася встановити 0% ставку мита на деякі найменування продуктів. За ухвалення відповідного проекту закону "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України", проголосували лише 183 депутати з 423, зареєстрованих в сесійній залі.

Уряд вказав, що прийняття законопроекту ґрунтується на необхідності забезпечення продовольчої безпеки України та недопущення стрімкого підвищення цін на окремі види зернових культур і соціально значущі продовольчі товари.

Проектом Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" передбачалося до 1 червня 2011 року зменшення імпортного мита на молоко та вершки у порошку, гранулах чи інших твердих видах; масло вершкове; картоплю; жито та гречку до 0%.

Читайте також:

В уряді впевнені, що дорога гречка не вдарить по кишенях українців

В київських магазинах вводять ліміт на продукти

З прилавків київських магазинів зникла гречка

ВідеоРада пообіцяла дешеву гречку вже у березні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: