Уряд пообіцяв, що через рік в Україні не залишиться безробітних

За словами віце-прем'єра Тігіпка, проблема безробіття кардинально зміниться іншою - імпортом робочої сили з усіма наслідками.

Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що через рік в Україні безробіття не буде.

Про це він сказав сьогодні, 18 січня, на прес-конференції у Дніпропетровську.

У той же час, за його словами, проблема кардинально зміниться іншою - імпортом робочої сили з усіма наслідками, до яких це призведе.

Поки що, як сказав віце-прем'єр, цієї проблеми торкатися „політично не цікаво", але сьогодні в Україні вона реальна: є види діяльності, в яких повністю працюють трудові мігранти, зокрема обмінні пункти на базарах, торгівля овочами тощо.

Тігіпко зазначив: якщо в країні триватиме економічне зростання на рівні 4-5%, то з наступного року постане проблема нестачі робочих рук, зокрема представників робочих спеціальностей.

На думку Тігіпка, слід дуже швидко розгортати систему перепідготовки фахівців, які в України більш ніж потрібні - юристів, економістів, програмістів, а також створити умови для мобільного переселення фахівців у регіони, які їх потребують.

"Зараз кількість робочих місць у нас не скорочується, а зростає досить швидко. Ми починали 2010 рік, згідно з даними незалежних міжнародних організацій, з рівнем безробіття 9,5%, а закінчили з показником 8,1%. Євросоюз закінчив минулий рік з показником безробіття 10,1%", - додав Тігіпко.

"У нас сьогодні по ряду регіонів є серйозні проблеми з робочою силою, зокрема на шахтах Луганська", - підкреслив віце-прем'єр.

Нагадаємо, що офіційне безробіття в Україні за 2010 рік аж ніяк не впало, а зросло на 3,4% до 564 тисяч людей.

Читайте також:

Азаров обурився, що ніхто не хоче працювати двірником за 1800 гривень

В Україні на кожне робоче місце претендують 9 безробітних

У 2010 році 106 тисяч українців втратили роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: