Уряд пообіцяв, що проблем з транзитом газу не буде

Сергій Тігіпко запевнив, що європейці можуть бути абсолютно спокійні відносно транзиту російського газу через територію України.

Віце-прем'єр України Сергій Тігіпко пообіцяв, що проблем з транзитом російського газу до Європи через територію України в найближчу зиму не буде.

На самому початку 2009 року через неврегульованість питань з постачаннями російського газу через територію України європейські країни не отримували газ майже три тижні.

"Ми підписали дуже вдалу (газову) угоду в Харкові, яка дозволила нам на 100 доларів понизити ціну на газ. Ми абсолютно спокійно дивимося в перспективу, і в грудні у нас вже не буде проблем. Європейці можуть бути абсолютно спокійні відносно транзиту російського газу через територію України", - сказав Тігіпко, виступаючи на інвестиційному форумі ВТБ Капітал "Росія кличе!".

"За останній час ми зняли повністю проблеми з Росією, і це були передусім проблеми на особовому рівні. Сьогодні таких проблем немає", - відмітив Тігіпко, кажучи про стосунки з РФ.

За його словами, "основним зовнішньополітичним вектором" для України залишається Європейський Союз. Останнім часом, відмітив Тігіпко, Україна істотно просунулася в переговорах про Асоціацію з ЄС, включаючи зону вільної торгівлі.

Читайте також:

Україна тимчасово відновила поставки газу до Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: